Сонцезахисна плівка

   Плівка зменшує проходження сонячних променів всередину приміщення, тим самим захищаючи його від перегрівання.         Фільтрація ультрафіолетових променів допомагає зберегти яскраві кольори на тканинах, меблях, підлозі. Створить приємну прохолодну атмосферу та мінімізує потребу в системах охолодження. А завдяки енергозберігаючим властивостям, в холодну пору року можна заощадити до 20% тепла.  

   Основні види плівок: дзеркальні (зовнішні, внутрішні), металізовані та енергозберігаючі. 

Декоративна плівка

   Такі плівки можуть із успіхом застосовуватися як для зовнішнього, так і для внутрішнього оформлення будинків, приміщень та різних скляних конструкцій.

   Декоративна плівка допоможе створити індивідуальний дизайн офісу, а завдяки широкому асортименту плівок  вибрати тонування на будь-який смак. Перевагою таких плівок є створення приватного простору (зони).

  Види плівки: матова, вітражна, з ефектом однобічної видимості, з декором.

Захисна плівка

  Посилене захисною плівкою скло здатне витримати сильний удар, що захистить його від стихійних лих, спроб проникнення, хуліганських дій тощо. Та навіть після розбиття скла плівка зможе утримати його уламки. Поклеєна в два і більше шарів плівка має якості бронескла та витримує контрольні вистріли з 5-12 м із пістолетів ПМ та ТТ.

  Захисні плівки із дзеркальним напиленням одночасно забезпечують відбиття УФ, збереженню тепла взимку та підвищену безпеку!       

  Види плівки: прозора та дзеркальна.

Перфорована

  Перфоровані плівки отримали широке застосування у випадках, коли необхідно розмістити друковане зображення на склі в рекламних і дизайнерських цілях, зберігаючи при цьому можливість бачити вулицю і забезпечивши надходження денного світла в приміщення.
  Часто застосовується для обклеювання автомобілів та громадського транспорту, вікон в приміщеннях, вітрин та скляних фасадів (магазинів, салонів, торгових центрів, магазинів тощо).

На перфоровану плівку можна нанести будь-який текст, рекламу, зображення.

Переваги плівки:

  • не вицвітає (термін дії до 5 років)

  • клеїться зовні

  • не перешкоджає огляду зсередини

  • не стирається при мийках

  • при видаленні не залишає слідів